Yukarıdudullu Mah. Acısu Cad. No:67, 34775 Ümraniye/İstanbul
Title Image

Hakkımızda

Home  /  Hakkımızda

Soykal Makine
Hakkında

Soykal Makine ve Elektrik, endüstriyel otomasyon ve medikal sektörlerinde kaliteli ürünler temin etmek, teknik çözümler sunmak ve dünyadaki hızlı teknolojik değişimleri çözüm ortaklarımız olan müşterilerimizle paylaşmak için kurulmuştur. Amacımız çözüm ortaklarımızın kaliteli ürünlerle buluşmasını sağlamak ve rekabet güçlerini yükseltmektir.

Bu amaçla mühendislerimiz çözüm ortaklarımıza ihtiyaçları olan ve olabilecek ürünlerle ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunmakla işe başlar. Belirlenen ürünlerin üreticiye tesliminden sonra ise satış sonrası desteği ile hizmetine devam eder.

Hakkımızda, Hastane Perdeleri
15
Yıllık Tecrübe
32
Çeşit Ürün
16
Kaliteli Marka

Medikal sektörü, global nüfusun artmasıyla ve ekolojik faktörlerle günden güne büyümektedir. Soykal, linear aktüatörleriyle, dual aktüatörleriyle, yan korkuluklarıyla, başlık setleriyle ve tekerlekleriyle medikal yatak imalatçılarına destek olan alanında lider bir firmadır.

Soykal, insan sağlığını ve yaşam konforunu her zaman öncelikle önemsemektedir.

Hidrolik güç sistemi ve pnömatik sisteme istinaden tarım, inşaat, maden ve havalandırma ekipmanları uygulamalarıyla elektik sürücü sistemleri daha kompakt bir sistemdir. Soykal, çok fonksiyonlu düşük maliyetli aktüatörleriyle endüstriyel tarım makinelerinin, küçükbaş hayvan çiftliklerinin havalandırma ekipmanlarının uygulanmasında ve çalışmasında çözümler sunar. 

Günümüzde ortalama bir insan hayatının %90’ını kapalı ortamda geçirmektedir. Bu nedenle Soykal, mobilya sektöründe daha konforlu, kaliteli ve sessiz bir yaşam sunmayı hedefler. Soykal, linear aktüatörleriyle ev ve ofis mobilya üreticilerinin çözüm ortağıdır.